Нагороди до ювілею НСЖУ

http://jerait.com

Києві, на розширеному засіданні Правління НСЖУ з нагоди 60-річчя творчої спілки відбулася урочиста церемонія нагородження активістів, творчих працівників та відзначених обласних організацій, які зробили значний внесок у розвиток Спілки, активно працюють як митці й організатори проектів (акцій), що підвищують авторитет найбільшої журналістської організації України.

Серед нагороджених спеціальною відзнакою з нагоди 60-річчя Національної Спілки журналістів України та статуеткою своєрідного журналістського Оскара – голова Запорізької обласної організації НСЖУ, заслужений журналіст України Наталія Кузьменко.

Почесною Грамотою Верховної Ради України за особливі заслуги перед українським народом нагороджена відповідальний секретар Запорізької обласної організації НСЖУ Валентина Манжура.

Грамотою Міністерства оборони України відзначена головний редактор газети «Запорізька правда», член секретарыату та правлення ЗОО НСЖУ, ініціатор волонтерських проектів, спрямованих на підвищення авторитету Збройних сил України та допомогу військовикам на передовій Наталія Зворигіна.

Окрім того, Запорізькій обласній організації НСЖУ вручено нагороду за перемогу у творчому конкурсі "Краща обласна органзація НСЖУ».
Щиро вітаємо наших нагороджених колег та всю нашу журналістську спільноту з почесними відзнаками та з 60-річчям НСЖУ! Бажаємо нових творчих здобутків та перемог!

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com