Шефські зв'язки мелітопольських журналістів

Напередодні дня народження Мелітопольської міськрайонної газети «Новий день» редакція традиційно проводить ряд конкурсів та акцій. Цього року було прийняте рішення організувати змагання з міні-футболу на Кубок «Нового дня».

На полі спортивно-тренувальної бази в с. Тамбовка зустрілися дві команди: воїнів 503 ОБМ і мелітопольська збірна (Мирненської ОТГ і Семенівської сільської ради). Гра проводилася під патронатом федерації футболу Мелітопольського району та районного центру фізичної культури «Спорт для всіх».

Рівень підготовки команд був досить високий, тому впродовж усього матчу на футбольному полі тривала захоплююча боротьба за перемогу. На перших хвилинах гри голом відзначилися морські піхотинці, але до кінця першого тайму рахунок став 3: 1 на користь районної збірної.

- У другому таймі малюнок гри змінився, більше атакували військовослужбовці, але реалізація їх підводила, що дозволило футболістам збірної команди забити ще три м'ячі, - розповів головний суддя змагань Андрій Линник.

З рахунком 6: 2 перемогла збірна команда Мирненської ОТГ і Семенівської сільської ради, якій урочисто вручила Кубок редактор газети «Новий день», керівник Мелітопольської міськрайонної первинної організації ЗОО НСЖУ, заслужений журналіст України Діляра Кудусова.

- Сьогодні обидві команди стали переможцями, оскільки від початку матч на футбольному полі ми назвали товариським. Хлопці показали гарну і азартну гру, пропагували здоровий спосіб життя.

Команди також нагороджені призами та грамотами від міськрайонної газети «Новий день». Після гри на всіх учасників свята спорту чекала запашна шурпа і дружнє спілкування.

Потім морські піхотинці побували на пізнавальній екскурсії в заповіднику «Кам'яна Могила». Багато з них вперше дізналися про унікальну пам'ятку історії, побачили унікальні артефакти музею. Екскурсію провела заступник директора історико-археологічного комплексу Ольга Заматаева.

З військовою частиною, яка залишилася вірною присязі і вийшла на материк з окупованого Криму, редакція газети «Новий день» дружить давно. Неодноразово привозили морським піхотинцям фрукти і подарунки від Мелітопольської первинної організації журналістської організації ЗОО НСЖУ та жителів Мелітопольщини. Цього року воїни зустрічалися також з ветераном журналістики Олександром Андрущенком.