«Запорізька правда» і на танцполі найкраща

http://jerait.com

Зворушливий віденський вальс у виконанні очільниці «Запорізької правди» Наталії Зворигіної та призера багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів спортивного бального танцю , хореографа ансамблю «Фієста» Миколи Новотарського журі першого регіонального танцювального конкурсу визнало досконалим і відзначило найвищою нагородою.

Танцювальний батл «SUNDANCE» зібрав у концертно-ресторанному комплексі «Мануфактура Розенталь» справжній аншлаг.

Дійсно, «SUNDANCE» по праву претендує на визнання як топова подія весни у культурному житті Запоріжжя. Цей танцювальний конкурс у певній мірі наслідує телевізійний проект «Танці з зірками», але відрізняється тим, що зірками в ньому є не естрадні або телевізійні знаменитості, а успішні запоріжці. 20 пар на танцполі «Мануфактури Розенталь» подарували публіці 20 запальних танців у різних стилях і напрямках: сучасні, бальні, латиноамериканські, а також танці народів світу.

За умовами конкурсу, на суд публіки і фахового журі учасники мали за два тижні підготувати та подати повноцінний двохвилинний танцювальний номер. Поціновувачі відмітили їх високий рівень виконавської майстерності у хореографічних постановках в різних стилях: аргентинське танго, бачата, східні танці, контемп та інші сучасні і бальні танцювальні напрямки.
 
Запальна бачата головного редактора сайту «ZаБор» Костянтина Алексеєнка та керівнці і викладачки латиноамериканських танців в школі "Amado Dance Studio", призерки і переможниці багатьох всеукраїнських конкурсів за такими напрямками як сальса і бачата Анастасії Барабаш подарували глядачам чимало приємних емоцій.

- Я приємно вражена, у щирому захопленні від такого чудового культурного заходу, – поділилася директорка Запорізького міського палацу творчості дітей та юнацтва, журналістка Людмила Маринюк. - І дуже пишаюся, що хореографи нашого палацу вкотре підтвердили свій високий фаховий рівень. А їх партнерки були просто неперевершені.

Прогноз пані Людмили виправдався. Журі одностайно визнало переможцями конкурсу виконавців віденського вальсу – пару у складі Наталії Зворигіної і Миколи Новотарського.

- Для мене цей конкурс – чергова можливість підтвердити високий рейтинг «Запорізької правди», - відмітила Наталя Зворигіна. – Читачі і шанувальники нашої газети мають ще одну нагоду пишатися своєю дружбою із нашим виданням. Високо ціную їх вірність і відданість газеті та намагаюсь щоразу радувати і приємно дивувати. З особливою радістю зустріла сьогодні серед глядачів голову громадської організації «Клуб друзів «Запорізької правди» Людмилу Зеленюк. Нашу перемогу у цьому прекрасному конкурсі присвячую всім нашим друзям.

Отже, перший танцювальний батл за участю успішних запоріжців «SUNDANCE» відбувся. Організатори оголосили, що другий сезон проекту вже заплановано. Він відбудеться вже цьогоріч восени.

http://jerait.com