Подарунки морським піхотинцям

http://jerait.com

Морських піхотинців з передової відвели до Мелітополя на відпочинок. З ними зустрілися голова Мелітопольскої міжрайонноі первинної організації ЗОО НСЖУ, редактор міськрайонної газети "Новий день" Діляра Кудусова та редактор КП "Студія "Мелітопольський район" МРР Олександр Андрущенко.

Представники ЗМІ поспілкувалися із військовослужбовцями та привезли гостинці від редакцій і ветеранських організацій міста та району. Ветерани Мелітополя передали військовим морякам смаколики, яблука від підприємця Миколи Ківи, первинки районної організації ветеранів війни, праці і дітей війни дружньо підготували різні побутові та теплі речі. Відомий журналіст - поет та письменник, а також волонтер, Олег Гончаренко зробив комплект складного столу з стільцями.

Чергову зустріч з морпехами допомогла провести член Запорізької обласної організації НСЖУ, представник прес-служби батальйону Лариса Мала. В перший раз така зустріч відбулася у минулому році, коли воїни були на позиціях близько сіл Водяне та Гнутово. Слід відзначити, що для ветерана журналістики Олександра Андрущенко це особливі зустрічі. Він, капітан другого рангу у відставці, провів для флотських друзів презентацію своєї збірки віршів "Небесні кобзарі", серед яких чимало присвячено військовим морякам, подіям в зоні АТО. Олександр Онисимович розповів про свою службу на Тихоокеанському флоті, відповів на запитання бійців та вручив бажаючим свої книжки с автографами автора.

http://jerait.com