Газета «Таврія» підготувала сюрприз для своїх читачів

http://jerait.com

Від сьогодні, 28 лютого, інформації у Токмацькій міськрайонній газеті «Таврія» можна не тільки читати, а й «оживляти» за допомогою QR-кодів.

QR-код - це штрих-код, розроблений і представлений японською компанією Denso-Wave в далекому 1994 році. 

QR-коди останнім часом стали популярні і в нашій країні: впевнені, ви бачили їх на електронних залізничних квитках на веб-посиланнях. QR-коди успішно застосовують «продвинуті» ЗМІ, до яких тепер приєдналася і токмацька «Таврія».

- Сьогодні ми першими серед друкованих засобів масової інформації Токмаччини запровадили використання QR-кодів для шифрування відеофільмів, знятих журналістами газети «Таврія» на місці події, - розповіла директор-головний редактор Медіа-центру «Газета «Таврія», член правління Запорізької обласної організації НСЖУ Людмила Арман. - Для того, щоб «оживити» інформацію, достатньо мати під рукою смартфон або планшет з камерою. Потім у додатку Google Play Маркет треба скачати безкоштовну програму сканування штрих-кодів, запустити скачаний додаток. 

При наведенні камери смартфона чи планшета на надрукований в газеті QR-код, читачі побачать прихований в коді опис. Ми зашифрували посилання на YouTube. Перейдіть по посиланню, і все: дивіться як на сторінці газети «Таврія» публікації «оживають»! 

Цей сюрприз для читачів газети підготували члени Національної спілки журналістів України Людмила Арман, Яна Олійник і Михайло Арман, та молода співробітниція газети і диктор за сумісництвом Катерина Самойленко! 

В газеті «Таврія» від 28 лютого надруковані QR-коди відеофільмів про мітинг у Токмаку, присвячений 30-річчю виведення радянських військ з Афганістану, і про початок роботи окружної виборчої комісії ТВО №81 по виборах Президента України.

http://jerait.com