«Відверто про політику і політиків»

http://jerait.com

Так називається новий проект Запорізької обласної організації НСЖУ, в рамках якого в прес-центрі «Журналіст» відбулась зустріч з екс-головою СБУ, лідером громадсько-політичного руху «Справедливість», кандидатом в Президенти України Валентином Наливайченком. Разом з ним на зустріч з журналістами завітали Руслан Колєсніков, голова передвиборчого штабу кандидата в президенти , та Дмитро Іванов, голова Запорізького обласного осередку Руху «Справедливість».

На прохання журналістів розповісти про себе Валентин Наливайченко відповів коротко: «Одружений, донька – юрист. Люблю філософію, іноземні мови, баскетбол. Гарно плаваю з дитинства, бо зростав на Дніпрі. Змінився мало, ще пам`ятаю шкільних друзів, поважаю батьків та бабцю Олену, які вже, на жаль, пішли з життя. Категорично не сприймаю брехню. Природа нагородила феноменальною пам’яттю».

Як зареєстрований кандидат в Президенти України, Валентин Наливайченко розповів про свою Програму, яку створив разом з фахівцями. Програма має три стратегічні напрямки: національна безпека, добробут українців та боротьба з бідністю, боротьба з корупцією та реформування органів влади.

Головні цінності для політика і людини – справедливість, чесність, відповідальність.

План деокупації і відбудови територій Донецька, Луганська та Криму, відновлення миру в Україні, як підкреслив Наливайченко, базується на політичній волі і складається з декількох напрямків. А саме, нова міжнародна угода, яка вже була представлена європейській спільноті, послам – представникам ЄС з 28 країн; посилення армії та сил безпеки, у тому числі, створення резервної добровольчої армії; відновлення повною мірою держзамовлень для оборонної промисловості; створення національних центрів розшуку і повернення заручників та зниклих без вісті; соціальна допомога, в тому числі за участі міжнародних громадських організацій.

З метою подолання корупції Наливайчено планує створити електронний уряд, запустити роботу антикорупційного суду на підставі прозорих виборів суддів, де кожний претендент зможе скористатися соціальним ліфтом, повернути з офшорів всі виведені з України гроші. Навести жорстокий порядок.

А жорстокий порядок для Валентина Наливайченка – нульова толерантність до корупції, скасування недоторканості Президента, депутатів та суддів, прийняття закону про імпічмент Президенту, заборона чиновникам всіх рівнів займатися бізнесом, оновлення і очищення влади - без родичів, кумів, клановості та мафії.

Треба надати українцям справжнє народовладдя. А це і механізм відкликання депутатів всіх рівнів, і розпорядження територіальними громадами своїми землями, надрами, бюджетом.

- Я знаю і можу добитися гідного життя, рівних і справедливих умов для всіх громадян України, створити Кодекс соціального захисту українців, відновити економічний розвиток країни,- впевнений Валентин Наливайченко. 

Політик відповів на запитання журналістів, виявивши обізнаність в проблемах як країни в цілому, так нашого регіону.

Розмова вийшла цікавою і відвертою, як, власне, і передбачає новий проект ЗОО НСЖУ «Відверто про політику та політиків». В його рамках плануються зустрічі журналістів і з іншими кандидатами в Президенти – від різних політичних сил. Адже доносити до населення об’єктивну інформацію і є одним з обов’язків журналіста. 

Олена Морозова

http://jerait.com