З любов’ю до рідного краю

http://jerait.com

В Запоріжжі, в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація нової книги «Людина і острів» журналіста Костянтина Сушка, який також є членом Національної спілки письменників України.

Минулого року виповнилося 175 років з дня перебування на Хортиці Тараса Шевченка, а також 60 літ з часу присвоєння острову першого статусу – пам’ятки природи місцевого значення. Цим датам і присвячена нова книжка, куди ввійшли вибрані статті, інтерв’ю та офіційні листи автора – надто небайдужої людини, яка присвятила своє життя вивченню і захисту заповідного острова.

У збірці подаються не всі факти з біографії і самого острова, і конкретно заповідника, але їх цілком достатньо, щоб мати уявлення і про історію, і про стан сучасної Хортиці та, головне, - почути її крик про допомогу. Сьогодні природні багатства легендарного острову знаходяться в тяжкому стані. Костянтин Іванович, який віддав багато сил та енергії життєдіяльності унікального в світі міста, продовжує боротися за збереження цієї перлини Дніпра.

На презентації Костянтин Сушко висловив глибоку вдячність усім, хто долучився до видання книги.

http://jerait.com