Побачило світ унікальне видання «Ніжні і непереможні»

http://jerait.com

В Запоріжжі вийшов у світ художній календар, присвячений жінкам-військовослужбовицям 55-ї артбригади "Запорізька Січ". Ідея належить журналістці та волонтеру Надії Мороз. Авторка каже, що все це навіяно пережитими емоціями під час зйомок чотирьох пань у камуфляжі на конкурс краси "Mis Militari fentesi".

- Захотілося показати красу української жінки, її суть і енергетику як берегині домашнього вогнища, ніжність і ліричність, і водночас підкреслити те, що коли в країну приходить небезпека, вона стає мужнім воїном і захисницею, - каже, головний його ідеолог і художній керівник – лідерка волонтерської команди «Запорізькі вареники ZP» Надія Мороз.

За втілення взялися Запорізький відділ Союзу українок (керівник: Оксана Яценко) та Волонтерські вареники ZP (керівник: Надія Мороз) та фотокореспондент і репортер газети «Индустриальное Запорожье» журналіст Олександр Прилепа. 

У календарі використані вірші запорізької поетеси, члена Національної Спілки письменників України, Вікторії Сироватко. Вони стали окрасою видання та доповнюють його емоційний вплив.

- Ворог веде проти нас не тільки війну на фронті зброєю, він ще й воює інформаційно. Цей календар – частина нашої інформаційної складової у боротьбі з загарбником. Ми ніжні, милі, мудрі, спокійні і виважені. Та коли треба робити вибір, коли небезпека прийшла в твій дім – ми сміливі, відважні, вперті і незламні. І таких нас не перемогти ніяким ворогам світу. Тому й така назва, її автор - запорізький журналіст і волонтер Костянтин Мороз.

Сила українців в нашій правічній вольнолюбній ментальності, у вічному прагненні до свободи і незалежності. Всі героїні календаря знають про війну не з чужих слів, вони відчули її на власному досвіді і участі. Тим цінніший цей витвір, а це й справді не просто календар, це мистецький посил, культурний продукт, бойовий проект.

Календар можна придбати у волонтерів 55-ої артбригади, а на виручені кошти команда «Запорізькі вареники ZP» організує ще чимало добрих справ для наших захисників.

http://jerait.com