В Новий рік – з бойовим настроєм та творчими планами

http://jerait.com

Традиційні «Новорічні посиденьки» провели ветерани Запорізької обласної організації НСЖУ. Поговорили про головні події року, а їх було чимало, бо ветеранська спільнота живе насиченим повнокровним життям, проводить цікаві заходи, як-то – творчі зустрічі, майстер-класи для молодих журналістів, екскурсії, культпоходи до театру та філармонії, вечори зустрічей та круглі столи, бере участь у конкурсах, які проводить обласна організація НСЖУ, тощо.

Є у ветеранів і ще одна велика турбота – вони опікуються своїми колегами, які хворіють, по можливості, організовують разом з керівництвом ЗОО НСЖУ їх оздоровлення та відпочинок, допомагають своїм колегам більш похилого віку.

Тож, на «Новорічних посиденьках» їм було що обговорювати, а найперше – плани на наступний, ювілейний для журналістської організації рік 60-річчя. Серед наших ветеранів ще є, на щастя, ті, хто організовував запорізьку журналістську спільноту, представники її першої зоряної когорти. Заплановано зібрати їхні спогади, провести зустріч з журналістською молоддю, і, звичайно ж, взяти участь у всіх заходах, які затвердило до ювілею правління Запорізької обласної організації НСЖУ.

А потім ветерани провели, образно кажучи, творчу частину зустрічі – читали вірші та гуморески, співали пісні, слухали спогади, смакували запашним чаєм та кавою, пригощалися власними кондитерськими виробами і бажали один одному здоров’я та творчої наснаги в новому році.

Валентина Бистрова

http://jerait.com