І творча співдружність, і взаємодопомога

http://jerait.com

Дві великі обласні творчі організації Запоріжжя – Національні спілки журналістів та письменників - підбивають підсумки роботи за рік. Вони завжди йшли поруч, адже серед запорізького письменства – чимало активних членів НСЖУ – і навпаки. Але з минулого року ця природна творча співдружність набула, так би мовити, більш серйозного та плідного статусу. Як годиться, було укладено договір про співробітництво, але головне – покладено початок цікавих спільних заходів.

Приміром, журналісти взяли участь у підготовці та проведенні ювілейного літературного вечора – Запорізькій організації Національної спілки письменників відзначали 50 років, в заходах традиційного фестивалю «Поетичний травень», а майстри красного слова допомогли в проведенні благодійного журналістського аукціону «Рука підтримки», разом проводили презентації нових книжок, виданих письменниками до ювілею. Про все це йшлося на підсумковому засіданні запорізького письменницького загалу, в якому взяли участь і члени секретаріату обласної організації НСЖУ.

Відзначено, що, в грудні 2018 року започатковано спільний поетичний конкурс для журналістів, присвячений 60-річчю Національної спілки журналістів України, письменники планують взяти участь у благодійному журналістському аукціоні та у фестивалі «Запорізькі журналісти мають талант!», теж приурочених до цієї дати. Журналісти, в свою чергу, запланували презентації нових книжок запорізьких літераторів в «Клубі творчих зустрічей» ЗОО НСЖУ.

Обговорено також інші пропозиції щодо співпраці та допомоги. А на закінчення зустрічі прозвучали оригінальні привітання з Новим роком та відбулося дружнє застілля з чаєм, кавою і власноруч приготованими смаколиками, які, до речі, засвідчили, що письменники та журналісти майстри не лише красного слова, але й кулінарної справи.

Валентина Бистрова

http://jerait.com