Волонтерська акція запорізьких журналістів

http://jerait.com

Ввечері перед Різдвом на площі імені Маяковського, що в центрі міста, відомі запорізькі волонтери, члени нашої журналістської спільноти, подружжя Мороз - Надія та Костянтин - відкрили свою локацію. Протягом всієї святої ночі вони пригощали охочих гарячими напоями та смаколиками. І, звичайно ж, фірмовим своїм блюдом – варениками. Адже Надія Мороз – засновник та голова відомої громадської організації «Волонтерські вареники». Всі кошти, виручені від благодійних акцій, подружжя Морозів та їхні добровільні помічники витрачають на потреби наших військових.

- Звісно, нам холодно, а ще ми не герої. Ну вже як є, - говорить, посміхаючись, Надія. - Будемо ночувати на площі в ці свята, бо відвозити кожного вечора наше частування дуже клопітно. Запрошуємо, приходьте! В цьому екстримі гартується Перемога. Ми волонтери - народ впертий та відданий!

Додамо, що різдвяні заробітки журналісти-волонтери теж витратять на військових. Вони збираються їхати на передову – ліплять вареники, готують різні смаколики. 

А ще Надія та Костянтин – волонтери протитанкового дивізіону 55-ої артбригади - збирають кошти на однострої для Богів війни.

Пишаємося нашими колегами! Водночас маємо змогу допомогти журналістам-патріотам своїм посильним внеском. Члени Запорізької обласної організації НСЖУ вирішили підтримати волонтерську діяльність колег своїми посильними внесками.

Валентина Бистрова

http://jerait.com