Театральна агенція, створена журналістами

http://jerait.com

До прес-центру «Журналіст» ЗОО НСЖУ в рамках проекту «Клуб творчих зустрічей» завітала Олена Гранішевська, член Спілки журналістів України, володарка «Золотої медалі журналістики».

Олена, медійник за фахом та покликанням, має за плечима 34 роки праці в запорізькій пресі: газети «Индустриальное Запорожье», «МИГ», «Теленеделя», «Суббота +». 

ЇЇ амплуа та улюблена тема, в якій їй немає конкурентів - оглядач з культурного життя нашого міста та країни. Повз Олену не пройшла жодна цікава подія, концерти, вистави, зустрічі з акторами та музикантами. Впродовж 25 років щотижня в кожному номері газети - цікаві та професійні розповіді та ексклюзивні інтерв’ю. Але Гранішевській замало запорізьких гастролерів. Вона приймає участь у численних кінофестивалях. Наприклад, на Бердянській «Бригантині» Олена - співорганізатор, прес-служба, логіст та піар-менеджер. Неодноразово керувала прес-службою музичних популярних фестивалів: «The Best City» в Дніпропетровській області, «Крим Music fest» в Ялті. 

Але після 2017 року, болюча реформа з роздержавлення преси та припинення дії деяких газет, звільнення журналістів Олену Гранішевську теж не оминула. 

Пропозиції піарити політиків Олена не прийняла принципово. Натомість одержала карт-бланш у подальшій діяльності та бутті.

Спочатку це був створений разом з донькою сайт «graniart.in.ua». Матеріали, що викладені на сайті, тематично продовжують творчу направленість Гранішевської. На сайті можна прочитати багато інтерв’ю з акторами, режисерами, відомими музикантами. А також з людьми, які, як і сама Олена, мотивують до дії, спонукають до роботи та творчості, не дають часу на депресію та нудьгу. 

А через деякий час раптова зустріч у Києві зі своїм старим приятелем та колегою Олександром Третьяченком, стала знаковою подією та початком нового проекту – створенням Театральної агенції у Запоріжжі.

Олександр Третьяченко - за фахом актор, відомий у Запоріжжі радіо і тележурналіст. Дев`ять років грав у театрі ім. Щорса, в його репертуарі біля 50 ролей. Потім захопився FM, працював на радіо «Великий Луг», «Заря FM», був продюсером та ведучим телеканалу «Алекс». В наявний час затребуваний як актор, активно знімається в кіно.

Обізнаність Олени та Олександра зі світом театру, провідними акторами та сучасними режисерами народила в міжнародний День театру (саме 27.03.2018 року була зареєстрована Театральна агенція) новий проект «K&GT Entertaiment Group LTD», призначенням якого є підняття культурного рівня запорізького глядача, надання можливості мешканцям міста дивитись кращі вистави видатних українських режисерів у виконанні кращих акторів сучасного театрального мистецтва. Познайомитись з театрами, яких у Києві налічується понад сотню. Побачити не «ширпотреб», а найкращі аншлагові спектаклі, удостоєні міжнародних нагород.

На сьогодні проведені перемови з головними режисерами та художніми керівниками топових київських театрів імені Івана Франка, «Золоті Ворота», «Дикий театр», театр на Лівому березі Дніпра та іншими. Є домовленості і складено репертуар гастрольних спектаклів. Початок покладено двома постановками, які пройшли в Запоріжжі в Палаці культури металургів. А саме, «Наташина мрія» Ярослави Пулінович від режисера Стаса Жиркова у виконанні акторів Київського академічного театру театру «Золоті ворота» та новий погляд на «Украдене щастя» Івана Франка у формі пластичного трилера від режисера Івана Уривського та «Золотих воріт». Дійства, які проводять Олена та Олександр в Запоріжжі, починаються ще до вистави, коли у фойє глядачів очікує інтерактив, який повинен надихнути до театральної атмосфери. Це може бути танго з шампанським або французька музика з глінтвейном… А після спектаклів, які глядачі дивилися майже не дихаючи, у тому ж фойє - зустріч з акторами та подарунки щасливчикам від партнерів агенції. 

В найближчих планах театральної агенції Гранішевської та Третьяченка - 22 лютого о 19:00 у запорізькій філармонії місцеві поціновувачі сучасного театру зможуть побачити комедію Камолєтті «Те еще зайчики» із Заслуженим артистом України Дмитром Лаленковим у головній ролі.

Олена Гранішевська дуже вдячна своїм колегам за взаємодію, анонси, передачі про агенцію та таке інше. 

Хочеться побажати Олені Гранішевській та Олександру Третьяченко успіху, аншлагів, знайти та об’єднати глядачів, яким цікавий якісний сучасний театр, а нам – нових вистав та здивувань.

Олена Морозова

http://jerait.com