Запорізька журналістка Анна Клименко виграла всеукраїнський конкурс «Світ спорту»

http://jerait.com

Вже шістнадцятий рік поспіль Національний олімпійський комітет проводить Всеукраїнський конкурс телевізійних програм «Світ спорту». Цього року на розгляд журі, у складі якого відомі телевізійні журналісти, діячі культури та мистецтв, уславлені олімпійці, свої роботи надіслали 36 організацій з різних регіонів країни й представили 105 телевізійних робіт. Кращих визначали у п’яти номінаціях.

Приємно відзначити, що переможцем одразу у двох номінаціях стала представниця Запоріжжя – ведуча та журналіст телеканалу «Алекс», член нашої журналістської спільноти Анна Клименко. 

Її фільм про легендарного стрибуна у висоту Володимира Ященка «Геній висоти» (оператор: Владислав Череватий) визнано кращим в номінації «Особистість у спорті». Саму ж Анну відзначено також за кращу авторську роботу! Нагороди вручив голова НОК України, олімпійський чемпіон, шестикратний чемпіон світу зі стрибків з жердиною Сергій Бубка.

Вітаємо Анну з подвійним успіхом, та зичимо подальшого підкорення професійних вершин! Також радіємо, що запорізькі телевізійники продовжують чудову традицію участі у конкурсі «Світ спорту». Вже не перший рік жодна церемонія нагородження не проходить без участі представників нашого регіону!

Аркадій Копеліович

http://jerait.com