Душі осіннє золото…

http://jerait.com

На свої традиційні осінні зустрічі з такою поетичною назвою зібралися ветерани Запорізької обласної організації НСЖУ. І місце зустрічі вони теж не змінили - прес-центр «Журналіст», хоча в той день Будинок преси, де він розташований, ще не опалювався.

Ветеранів журналістської ниви зігрівало тепло душ і сердець, спільні спогади і розмови. Поговорили про спілчанські справи, в яких беруть активну участь, підготовку до 60-річчя НСЖУ. Планують зібрати спогади, фотографії для виставки, яку готує до свята секретаріат Запорізької обласної організації НСЖУ, провести вечір зустрічі ветеранів журналістської організації, на щастя, є серед них і ті, був у першій когорті спіє членський квиток з датою – 1959 рік.

Обговорили також найближчі заходи – святкування дня Святого Миколая, участь у поетичному конкурсі та благодійному журналістському аукціоні, присвячених майбутньому ювілею НСЖУ.

І, звичайно ж, пригощалися запашним чаєм та кавою, власноруч зробленими смаколиками, читали вірші, співали пісні… І на душі було тепло, хоча клубочились вітром і останнім листям дні пізньої осені, і затишно було, і добре разом.

Валентина Бистрова

http://jerait.com