Акція «Реформована преса – Українській армії» - в дії!

http://jerait.com

В прес - центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ відбулася презентація нового друкованого видання «За Україну!». Його представили журналістам, волонтерам та представникам громадськості член правління та секретаріату обласної журналістської організації, виконуючий обов’язки головного редактора газети «Запорізька правда Наталія Зворигіна, прес-офіцер 9-го полку оперативного призначення НГУ майор Олександр Чесноков та помічник прес-офіцера, старший солдат Олег Соловйов - по суті, перша редакційна колегія нової газети.

Як підкреслила Наталія Зворигіна, загальнонаціональна благодійна акція «Реформована преса – Українській армії!» проводиться за ініціативи газети «Запорізька правда» та за підтримки Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України. В рамках цієї акції силами творчого колективу газети на волонтерських засадах започаткований випуск безкоштовного Вісника 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України з промовистою назвою «За Україну!», головним редактором якого є командир полку полковник Олександр Хоменко. 

- Перший номер газети вийшов кольоровим, на честь свята - 24- річниці з дня заснування в/ч 3029. Захисники зустріли видання з хвилюванням і радістю, знаходили на сторінках газети в рубриках «Слово командира». «Герої наших днів», «Визнання», «Знай наших» вони прочитали розповіді про себе, про своїх бойових побратимів, їх будні на передовій, про волонтерів, - розповів помічник прес-секретаря полку Олег Соловйов. Додали сил та наснаги теплі привітання матерів воїнів. 

Одним словом, ідея акції - консолідування всіх воїнів Української Армії, піднесення їх бойового духу, висвітлення діяльності Армії, військових новин та життя українських бійців ООС - з перших же кроків довела свою життєздатність.

Принагідно зазначимо, газета «Запорізька правда» - єдине україномовне видання на Запоріжжі - переживає нині нелегкі часи, бо засновники - обласна рада ніяк не ухвалять рішення про її реформування, більш того,вони заборгували кошти на друк газети, які були виділені рішенням тієї ж ради. І, тим не менш, колектив, не маючи навіть зарплати, взяв на себе почесну місію, готувати на волонтерських засадах видання для українських воїнів з промовистою назвою «За Україну!», бо в редакції працюють справжні патріоти. 

Світлана Костюк

http://jerait.com