Запорозькі козаки провели круглий стіл

http://jerait.com

В прес-клубі «Журналіст» ЗОО НСЖУ традиційно зібралися багаторічні учасники запорозького козацького патріотичного руху опору з багатьох потужних громадських організацій, волонтери, козацькі берегині, письменники та журналісти, які пишуть про важливі актуальні для всього суспільства події, статті виховної та історичної тематики. В обговоренні питань круглого столу взяла участь голова ЗОО НСЖУ Наталія Кузьменко, яка є членом Всеукраїнського штабу операції «Козацький волонтер».

Ведучий круглого столу - керівник всеукраїнського штабу операції "Козацький волонтер", начальник штабу координаційної ради з питань розвитку козацтва при ЗОДА журналіст, член ЗОО НСЖУ, Дмитро Сухінін розповів присутнім про основні напрями Доктрини інформбезпеки, співпрацю з міністерствами оборони, інформаційної безпеки, освіти і науки на політичному, громадському, оборонному напрямках. А також запропонував розглянути пропозицію про створення Всеукраїнського козацького патріотичного руху інформаційного спротиву.

Дмитро Сухінін представив новий громадсько-політичний проект, створений великою групою творчих, обдарованих студентів, колишніх військовослужбовців, учасників бойових дій, науковців та представників відомого в Україні навчального закладу - Січового колегіуму, які спільно з фахівцями міністерства інформаційної політики надали вагому допомогу у створенні цілої низки інформаційних ресурсів на сторінках Фейсбук та в мережі Інтернет. Це і альманах "Українське патріотичне козацтво", сайти - "Міжнародний союз козаків "Запорозька Січ", Міжнародний Конгрес козацтва, Запорозький звичаєвий козацький лицарський орден ім. Д.І. Вишневецького (Байди), Велика Рада отаманів Запорозького козацтва, Хмельницького полку, "Війська Запорозького Низового "Запорозька Січ", Дніпропетровського козацтва, Всеукраїнської федерації "Спас". А також сайтів, які веде київський побратим - виконавчий директор ГО "Міжнародний козацький волонтерський штаб" Володимир Кондратевич, багатьох груп та сторінок козаків з Херсону, Маріуполя, Нікополя, Дніпра, Черкас, Києву, Миколаїву, Мелітополю, Бердянську, Токмаку, Оріхіву, Одеси, Львіву, Полтави, Кропивницького та інших областей та місць.

Також Дмитро Валентинович анонсував початок роботи нового сайту - "Українське патріотичне козацтво", модератори якого будуть збирати та виставляти на сайт інформацію про всі цікаві національно-патріотичні

 оборонні, наукові, традиційні, звичаєві та культурно-історичні події в українському козацькому середовищі. Особливу увагу буде приділено темам боротьби за незалежність України, деокупацію Криму та Донбасу, допомогу Збройним Силам України, сім’ям загиблих героїв, творчості молоді та підготовки до служби в армії.

Як кандидат наук з державного управління, історик та автор книг, пан Дмитро закликав всіх бажаючих журналістів, письменників, культурологів, митців, учасників війни зібрати безцінні для історії спогади. Частина їх вже увійшла в книгу "Вогняні роси" про новітню військово-політичну історію Запорозького козацтва в останні роки. Сьогодні готується другий випуск всеукраїнського інформаційного проекту альманаху. Також модератор заходу поінформував учасників руху про виконання ще одного пункту Резолюції Конгресу - утворенні Міжнародного козацького волонтерського штабу. 

За результатами круглого столу створена група з виконання прийнятих рішень. Дмитру Сухініну доручено підготувати пропозиції щодо подальшої реалізації державної Доктрини інформаційної безпеки України.

Сергій Смазнов, член редакційної колегії альманаху "Українське патріотичне козацтво"

http://jerait.com