Учням – про таємниці журналістської професії

http://jerait.com

Гостре перо та неупереджений погляд на події. Ініціативність та мобільність – такими уявляють журналістів старшокласники Мелітопольської спеціалізованої школи №25, які нещодавно побували в міськрайонній газеті«Новий день». Організували цю профорієнтаційну зустріч Мелітопольська міська первинна організація ЗОО НСЖУ та міськрайонний центр зайнятості.

Учнівську молодь зустрічала головний редактор газети, голова журналістської організації Мелітополя, заслужений журналіст України, член Євроазійської академії телебачення і радіо, член правління Запорізької обласної організації НСЖУ Діляра Кудусова. 

Бесіда розпочалася з історії видання, а вона дуже багата та насичена подіями. Газета «Новий день» цього року відзначила поважний ювілей – 95 років, є чим пишатися. 

- Журналіст – професія цікава, різнобічна, але для її освоєння треба бути всебічно освіченим. Відомий журналіст Роман Кадємін, який зараз успішно працює на центральному каналі у Києві, розпочинав свій журналістський шлях саме у Мелітополі. Вам є, на кого рівнятися, – відзначила Діляра Кудусова, звертаючись до молоді. Вона запросила тих, хто бачить себе в цій професії, до Школи молодого журналіста, яка діє при міській організації ЗОО НСЖУ. Тут проводяться інтерактивні заняття, а спікерами виступають відомі журналісти міста.

Під час зустрічі майбутні медійники уклали своєрідну неформальну угоду про співпрацю із редакцією газети, яка, зокрема, передбачає, що відтепер учні, які пишуть журналістські матеріали, мають можливість надіслати свої нариси та отримати фахові рекомендації і навіть надрукуватися. Це допоможе розвивати свої вміння та готувати портфоліо для вступу на факультет журналістики. 

На згадку про зустріч діти отримали мотиваційні магніти газети - «Новий день – нові відкриття».

Діляра Кудусова

http://jerait.com