Володарів призів районної газети «Рідний край» визначили пенальті

За давньою традицією на стадіоні «Метеор» у Більмаку (Запорізька область) пройшла фінальна частина футбольного турніру на призи районної газети «Рідний край».

За престижні призи змагалися молодіжні команди «Вершина» і «Бізон» та команди основного складу «Олімп» і «Вершина».

Юніори змагалися першими. Гра ішла із перемінним успіхом, по черзі атакували ворота суперників спортсмени «Вершини» і «Бізона». Але рахунок так і не було відкрито. Долю перехідного призу редакції газети «Рідний край» вирішила серія пенальті. Влучніше по воротах суперників пробили футболісти команди «Бізон».

Фіналістів молодіжної частини футбольного турніру привітали організатори. Редактор газети «Рідний край» Костянтин Причиненко вручив перехідний приз видання команді «Бізон». Представники команди одержали також Почесну грамоту редакції та районної федерації футболу. Почесну грамоту за зайняте друге місце вручили також юніорській команді «Вершина».

Після перерви у гру вступили команди основних складів. Футболістам до-велося грати у непростих умовах після дощу.

У першому таймі фортуна була на боці «Вершини». У другому таймі краще грав «Олімп». Отже рахунок став 1:1. Додатковий час не змінив ситуацію. Тому головний арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметрові удари краще виконали футболісти команди «Вершина». Вони і святкували перемогу у престижному турнірі.

Учасників фінального матчу основних складів команд «Вершина» й «Олімп» поздоровив редактор районної газети «Рідний край» Костянтин Причиненко. Він вручив Почесні грамоти редакції районної федерації футболу обом командам, а також премії.

За десятирічною традицією перехідний кубок імені багаторічного редактора газети «Рідний край» Олександра Олексійовича Кліценка переможцям вручив його син – Олексій Кліценко.