Ювілейні дати бердянських журналістів

http://jerait.com

Голова Запорізької обласної організації НСЖУ Наталія Кузьменко зустрілась з бердянськими журналістами та взяла участь у черговому засіданні бюро Бердянської міської організації ЗОО НСЖУ. Вона розповіла колегам по основні напрямки діяльності та досягнення регіональної спілки. Третій рік поспіль ЗОО НСЖУ посідає перше місце серед обласних організацій України. Це визнання зусиль всіх первинних організацій, активістів, які багато роблять для авторитету спілки як у нашій країні, так і за її межами.

Вже цього року обласна організація НСЖУ провела чимало цікавих заходів, благодійних акцій по допомозі воїнам АТО, по підтримці ветеранів спілки, захисту прав журналістів. В її активі – прес-тури «Сільська глибинка», прес-конференції та круглі столи з актуальних проблем життя області, культурно-масові та спортивні заходи, робота школи молодого журналіста, творчі зустрічі тощо. Напередодні цьогорічного професійного журналістського свята був проведений благодійний аукціон «Рука підтримки» - це вже четвертий аналогічний захід, але з таким розмахом він пройшов вперше. Виручені на аукціоні кошти – близько 37 тисяч гривень спрямували на підтримку ветеранів журналістики та колег, яким потрібна допомога в лікуванні.

До 60-річчя НСЖУ, яке ми будемо святкувати в лютому наступного року, розпочато фестиваль «Запорізькі журналісти мають талант», гала-концерт та виставка талантів заплановано провести до Дня журналіста 2019 року.

Наталія Кузьменко відзначила, що Бердянська організація, як одна з найчисельніших, вносить свій вклад у життя спілки, однак він може і мусить бути вагомішим. Адже тут об’єдналися талановиті та активні журналісти, і плани роботи міської організації ЗОО НСЖУ.

На черзі денній засідання бюро цього разу було відзначення «круглих» дат спілчан, урочисте вручення журналістських посвідчень та прийом до складу НСЖУ ще одного колеги.

На початку засідання журналісти спланували роботу на майбутнє, обмінялися цікавими ідеями, обговорили здобутки та перемоги спілчан.

Так, цього року газета «Бердянские ведомости», яка нещодавно відсвяткувала своє 15-річчя, здобула перемогу у Всеукраїнському творчому конкурсі, який щорічно проводить центральний офіс НСЖУ до професійного свята журналістів. І головний редактор Олексій Ус побував на урочистостях з приводу нагородження переможців у Буковелі.

Привітали з присвоєнням звання Почесного громадянина Бердянська колегу – Заслуженого журналіста України, головного редактора газети «Південна зоря» Віктора Михайличенка.

Ознайомилися з новинками книжкової полиці Бердянська: виданнями місцевих авторів Віктора Семеновського - «І ятриться серце болем», «Буде свято і на нашій вулиці-2» та Віктора Михайличенка - «Взгляд через десятилетия» – четверте, доповнене видання книги спогадів випускників Бердянського педагогічного інституту різних років.

Також спілчани привітали з ювілейним днем народження колегу – журналіста, редактора газети «Деловой Бердянск» Юрія Перхурова, який нещодавно відсвяткував 50-річчя. Посвідчення та значок члена НСЖУ отримала керівник студії “Юнпрес» Анжеліка Бабич. Почесну грамоту ювіляру та членський квиток колезі урочисто вручила Наталя Кузьменко.

Бердянці прийняли до своєї спілчанської сім’ї ще одного колегу – відповідального редактора щомісячного видання Бердянської єпархії «Бердянськ православний», протоієрея Євгена Клименка. 

Юлія Тисленко, секретар Бердянської первинної міської організації ЗОО НСЖУ

http://jerait.com