Сумуємо, пам'ятаємо

http://jerait.com

Гірка звістка надійшла до нашої журналістської спільноти. На вісімдесятому році життя пішов у Вічність наш колега, заслужений журналіст України, письменник-публіцист В’ячеслав Дригайло.

Він пройшов багатий на події і цікаві зустрічі, хоч і нелегкий життєвий шлях. Народився у восени 1938 року, тож зазнав і жахів війни, і голоду, і холоду. Рано пізнав ціну шматка хліба, вчився і працював. Та, хоч було хлопцеві нелегко, не жалівся, не падав духом. Мав величезну силу волі і настійливий характер. Таким і залишився на все життя.

Перш, ніж стати журналістом, працював робітником, потім – заводська багатотиражка, згодом – Запорізьке обласне радіо, чи не найсерйозніша редакція промислових програм. Потім - Українське радіо, власний кореспондент в Запорізькій області.

Його знали на всіх підприємствах області – від керівників – до рядовий робітників. Цінували і поважали як професіонала, а густий баритональний голос пізнавали в ефірі з перших слів. 

Жаль, що час такий швидкоплинний, і рано чи пізно всі ми йдемо за далекий обрій, звідки немає вороття. І нічого не можна змінити. Нині пішов цим шляхом і В’ячеслав Дригайло. Але залишився замість нього на цій землі син Тарас – прекрасний юрист і журналіст, татове продовження на цій землі. Гірко сумує його дружина – теж наша колега, журналіст Світлана Підгорна. 

Поділяємо ваш біль, дорогі наші! Прийміть щирі співчуття! Нехай буде рідна земля пухом В’ячеславові Дригайлу! Сумуємо, пам'ятаємо!

Правління Запорізької обласної організації НСЖУ

http://jerait.com