Запоріжжя – акція на підтримку Сенцова

http://jerait.com

Чимало запоріжців відгукнулись на заклик ініціативної групи із числа місцевих волонтерів і взяли участь в акції на підтримку політичного в’язня Кремля – відомого українського режисера Олега Сенцова, який став символом героїчного спротиву українського народу свавіллю російських загарбників і окупантів.

Захід пройшов на пл. Маяковського в обласному центрі. Серед тих, хто прийшов на мітинг, було багато місцевих активістів, представників численних громадських організацій. В їх числі – відомі запорізькі медійники.

Серед них - радіожурналіст Запорізького суспільного мовлення і волонтер Костянтин Мороз, головний редактор газети «Запорізька правда», член секретаріату та правління Запорізької обласної організації НСЖУ Наталя Зворигіна, координатор волонтерської групи «Надійні» - «Волонтерські вареники ZP», член НСЖУ Надія Мороз. Вони звернулися до учасників акції і до всіх людей доброї волі з словами підтримки Олега Сенцова, закликали вірити у перемогу і в повернення додому з Росії всіх політичних бранців.

http://jerait.com