Відомий запорізький журналіст відправляється в нову подорож

http://jerait.com

Відомий запорізький тревел-журналіст і письменник Володимир Супруненко презентував колегам свою нову науково-спортивну велосипедну експедицію "З греків - у варяги", яку розпочинає незабаром по територіях, що здавнаі називалилися «варязькими». Починаючи з Карелії, він продовжить свій шлях по скандинавським країнам - Фінляндії, Швеції, Норвегії, Данії, Ісландії.

Цього разу в мандри з Володимиром відправиться творець аматорських відео Василь Носенко, який змонтує за підсумками експедиції документальний фільм. Разом вони збираються подолати відстань в чотири тисячі кілометрів з липня по серпень цього року.

Як розповів Володимир Супруненко журналістам, ідея маршруту народилася давно, коли в одній з своїх експедицій він на копії дракара вікінгів здійснював водний перехід від Чернігова до Стамбула. З того часув йому хотілося побувати в скандинавських краях. Коли накопичився експедиційний досвід – мандрівник зважився на цю подорож.

- Дуже хочеться побувати в Лапландії, на батьківщині Санта Клауса. Мене приваблюють не стільки центральні туристичні місця, як дикі, ближче до полярного кола, де менше людей, - розповів Володимир Супруненко журналістам.

Під час свого довгого шляху запорізькі мандрівники планують дослідити соціальний устрій, побут країн, характер скандинавських жителів, їх традиції та звичаї. 

На знімку: карта маршруту експедиції «З греків у варяги», надана Володимиром Супруненком.

Євген Терещенко

http://jerait.com