Вітання Ювілярці

http://jerait.com

Сьогордні, в світлий день Перемоги відзначає свій Ювілей наша колега, ветеран журналістики Людмила Мироненко.

Щиро вітаючи іменинницю, навіть не згадуємо про роки. Бо стільки ми її знаємо, вона завжди була молодою, енергійною, легкою на підйом . Такою наша Людмила залишилась і нині.

Її талановите журналістське слово завжди знаходило відгук у серцях і душах читачів, а примані їй доброзичливість, щирість, глибока повага до людей викликали довіру у героїв її нарисів, статей, замальовок. Всі, хто працював на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті, а Людмила багато років віддала роботі в заводській багатотиражці, її знали, любили і безмежно поважали. Для багатьох з них журналістка і нині – добрий друг і бажаний співрозмовник.

Ті роки, зіткані із зустрічей з людьми десятками тисяч газетних рядків, дорогі і її серцю. Бо то – основа її життя – яскравого, творчого, самовідданого. По-іншому вона просто не може жити. І нині активно працює у нашій спілчанській ветеранській організації, зустрічається з колегами, організовує разом з ними свята, екскурсії і просто теплі зустрічі, завжди готова допомогти і підтримати. 

Давно став членом нашої журналістської сім’ї і її чоловік – Петро. Недарма ж кажуть, що щасливі люди роблять цей світ кращим, а оточуючим дарують тепло і добро. Це точно – і про подружжя Мироненків. 

Талант творчості, талант доброти і щирої відкритої душі Людмили не пускають старість на її поріг. Їй цікаво жити, її душа відкрита до краси і добра. Нехай же так буде ще довгі роки!

Вітаючи Людмилу Мироненко з молодим Ювілеєм, зичимо їй добра, щастя, родинного тепла, вірних друзів і цікавого насиченого життя!

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com