Журналісти випробували себе на байдарках

http://jerait.com

За ініціативи газети «Запорізька правда» в рамках реалізації редакційного проекту «Знай і люби свій край» за підтримки Запорізької обласної організації НСЖУ на Дніпрі в районі центрального міського пляжу пройшли ознайомчі катання на байдарках для місцевих медійників.

У заході взяли участь представники телеканалів «Алекс» та місцевого представництва «UA:Перший» (колишній ТК «Запоріжжя»), газет «МИГ», «Запорізька правда», «Позиція» «Запоріжжя вечірнє», а також медійники-фрілансери.

Із лідером громадської ініціативи, що об’єднує любителів водного туризму, Василем Піхулею, який люб’язно надав човни для плавання, журналісти обговорили проблеми цієї специфічної туристичної галузі і шляхи її розвитку у нашому обласному центрі. В рамках проекту «Знай і люби свій край», газета «Запорізька правда» передбачає провести для своїх читачів і передплатників низку туристичних походів на байдарках.

В ході практичної частини заходу Василь Піхуля провів для журналістів майстер-клас з техніки походів на байдарках. Преподавши ази керування човнами, він екіпірував журналістів, озброїв їх веслами і дозволив самостійно зробити кілька ходок на байдарках уздовж берега.

Найсміливіші із журналістів дісталися центру ріки і проти потужну течію, успішно повернулися на базу.

Учасники заходу отримали справжній релакс і заряд бадьорості.

http://jerait.com