Крок у творче майбутнє юні запоріжці зробили із «Запорізькою правдою»

http://jerait.com

В рамках святкування 100-річчя газети «Запорізька правда» за підтримки Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України у Запоріжжі відбувся регіональний відбірковий тур ХІ Всеукраїнського благодійного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України».

Свою творчість на великій сцені показали дітлахи, позбавлені батьківської опіки, та діти з обмеженими фізичними можливостями, обдаровані різноманітними талантами. Майже 300 юних учасників віком від 6-ти до 18-ти років, понад 20 творчих колективів з усіх куточків області, реалізували свою мрію бути артистами у таких номінаціях: вокальне мистецтво; театральне мистецтво; інструментальна музика; хореографічне мистецтво; художня гімнастика; акторська майстерність. Для більшості участь у таких заходах стає квитком у велике творче життя, підтверджують організатори. Адже окрім дипломів і цінних подарунків, переможці конкурсу отримують можливість виступити у столиці на національному конкурсі і побувати на майстер-класах у провідних діячів естрадного мистецтва України, художників, скульпторів, народних майстрів. Також щорічно п’ять переможців конкурсу із числа старшокласників отримують сертифікати на вступ до Запорізького музичного училища ім. Платона Майбороди від його директора Сергія Пелюка. І це прекрасний старт для дітей, які не можуть сподіватись на допомогу батьків. Адже у музичному училищі вони отримають і місце у гуртожитку, і стипендію, і прекрасну спеціальність музиканта чи вокаліста, яка забезпечить їм можливість самостійно облаштувати своє життя.

Переможці фестивалю отримали Гран-прі, дипломи, подарунки від спонсорів та інші нагороди. Найкращі учасники будуть представляти Запорізький край на Міжнародному фестивалі «Талановиті діти України». В їх числі Мисін Микита, учень 1-А класу Запорізької школи-інтенату №1, який здобув найвищу нагороду фестивалю - Гран-прі у номінації «вокальне мистецтво» та отримав запрошення на Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості у м. Київ.

Спеціальний приз від «Запорізької правди», унікальне намисто, яке виготовила власноруч запорізька майстриня хенд-мейд прикрас з муранського скла журналістка Тетяна Іспандярова, отримала Софійка Кащенко із Запорізької спеціальної школи-інтернату “Світанок”. 

Редакція газети «Запорізька правда» і організатори фестивалю щиро дякують за підтримку талановитих дітей спонсорам фестивалю. Особлива подяка в проведенні та підтримці заходу колективу Запорізького міського палацу дитячої та юнацької творчості і особисто директору Людмилі Маринюк – члену правління Запорізької обласної організації НСЖУ.

http://jerait.com