Перший випуск токмацької «Школи молодого журналіста»

http://jerait.com

В редакції газети «Таврія» відбувся перший випуск слухачів «Школи молодого журналіста» , що діїє при Запорізькій обласній організації Національної спілки журналістів України. Випускниці школи отримали сертифікати про успішне завершення програми та пам’ятні подарунки.

На підсумковому занятті викладачі – головний редактор газети «Таврія», член правління ЗОО НСЖУ Людмила Арман і її заступник Яна Олійник та слухачі школи підбили підсумки насиченого курсу теоретичних та практичних занять.

За час навчання старшокласниці Молочанської ЗОШ Дарія Тимошенко та Молочанського НВК школа-гімназія Юлія Зачосенко, Каріна Котова, Анастпсія Чепак і Вікторія Компанієць відкрили для себе багато цікавого у професії журналіста. На заняттях дівчата вивчили ази журналістики та принципи верстки газетних видань. Під час навчальної практики в редакції газети «Таврія» вони ознайомилися з досвідом провідних журналістів району та області , побували в ролі репортерів та фотокореспондентів газети, готували до друку інформаційні статті. Знайомство з жанром інтерв’ю надихнуло юних журналісток підготувати запитання для Молочанського міського голови Володимира Вольвача і взяти у нього справжнє інтерв’ю, що було опубліковане на сторінках міськрайонної газети «Таврія».

За фінансової підтримки народного депутата України Сергія Валентирова учениці «Школи молодого журналіста» відвідали Запорізьку обласну організацію Національної спілки журналістів України. У прес-центрі «Журналіст» вони зустрілися з головою правління ЗОО НСЖУ, заслуженим журналістом України Наталією Кузьменко, яка розповіла про діяльність спілки і Запорізької обласної організації НСЖУ, що вже вдруге поспіль визнається кращою в Україні. Наталія Ігорівна провела майстер-клас для журналістів-початківців, відповіла на їхні запитання., а потім вручила білет члена НСЖУ молодому журналісту з Токмака Михайлу Арману.

Справжнім сюрпризом для юних журналісток стали екскурсії до редакцій обласних ЗМІ. Дівчата ознайомилися з роботою редакції обласної газети «Миг». У захваті вони переступили поріг радіостанції «Великий Луг», разом з керівником Наталією Агарковою побували в студії, де відбувається запис радіопередач, та записали новорічні привітання для земляків.

В офісі телеканалу «Z» дівчата зустрілися з генеральним директором підприємства Дмитром Велікановим, а в справжній телестудії випробували себе в ролі ведучих програми новин. 

Вручаючи сертифікати та пам’ятні подарунки випускницям «Школи молодого журналіста» Почесний журналіст України Людмила Арман побажала їм творчого зростання та успіхів на шляху до омріяної професії. А потім разом з членами НСЖУ Яною Олійник ( заступник головного редактора газети «Таврія» ) і Михайлом Арманом (переможець і призер Всеукраїнського і міжнародного конкурсів молодих журналістів) передали майбутнім акулам пера символічну естафетну паличку «Ми – журналісти».

http://jerait.com