Турнір більярду на кубок Міжнародного клубу «Віконт»

http://jerait.com

У розважальному центрі «Аврора» відбувся турнір з більярду на кубок Міжнародного клубу друзів «Віконт» між командами журналістів, волонтерів та членів клубу. Зустріч организувало молодіжне крило Запорізької областної організації НСЖУ, куратором якого є Олена Шевчук.

Перед початком турніру та жеребкуванням учасників гри Олена Шевчук від ЗОО НСЖУ вручила подяку президенту міжнародного клубу друзів «Віконт» Віктору Худякову.

Далі слово взяла Надія Мороз - волонтер, член ЗОО НСЖУ, керівник проекту «Волонтерські вареники «ZP», яка розповіла про роботу в проекті, після чого учасники вирішили присвятити турнір збору коштів на акцію «Великодний кошик» для воїнів збройних об’єднаних сил, які захищають цілісність території України.

А тепер трохи історіії . Більярд, як гра, став розвагою для прівелійованого населення. Час появи гри встановити точно неможливо. Відомо лише, що вона, як і шахмати , дуже стара. А батьківщіною більярда вважають Индію чи Китай. Поступово він став популярним та масовим. 

Гра між волонтерами, журналістами та членами клубу «Віконт» була напруженою, цікавою та довгою. За її підсумками Кубок міжнародного клубу друзів «Віконт» завоював член клубу Володимир Вертигел, а друге та третьї місця розподілилися між членами клубу Андрієм Ревуцьким та Юрієм Скляровим. Перше місце в команді журналістів зайняв переможець кількох більярдних турнірів ЗОО НСЖУ Дмитро Пришелець.

Усім учасникам турніру президент клубу Віктор Худяков вручив грамоти за участь у турнірі на Кубок міжнародного клубу друзів «Віконт».

Світлана Костюк, фото автора

http://jerait.com