На засіданні правління обговорили завдання та перспективи

http://jerait.com

А почалося воно вже за доброю традицією прийомом нових членів до нашої спілчанської спільноти. Її поповнили четверо молодих журналістів з Бердянська та із Запоріжжя.

На правлінні одноголосно прийнято Відкритий лист голові Запорізької ОДА К.І. Брилю з приводу неприпустимої ситуації, що склалася з фінансуванням єдиної в області україномовної газети «Запорізька правда». (Відкритий лист опублікован на нашому сайті).

Про нинішню ситуацію на суспільному телебаченні розповіли колегам члени правління Валентина Манжура та Людмила Долженко. На жаль, реорганізація не пройшла безболісно. Тому на рівні НСЖУ та керівництва НСТУ було досягнуто домовленість про співпрацю у допомозі працевлаштування в компанії для тих, хто потрапив під скорочення, але хоче продовжити роботу на ТВ. Для цього створено спільну робочу групу. Від Запоріжжя до цього громадського органу включено Людмилу Долженко. Як доповіла вона на засіданні правління, зараз робота з цього питання розпочалася. 

Прийнято також перспективний план роботи на другий квартал. В ньому, зокрема, передбачено провести семінар з секретарями первинних організацій ЗОО НСЖУ, виїзд журналістського десанту до Василівського району в рамках довготривалої акції «Сільська глибинка», проведення поетичного конкурсу, спортивних змагань, тощо.

В рамках підготовки до Дня журналіста та 60-річчя ЗОО НСЖУ запропоновано провести благодійний аукціон на допомогу журналістам, які потребують серйозного лікування та фестиваль «Запорізькі журналісти мають талант». Створено робочі групи, які повинні підготувати пропозиції та сценарії проведення цих заходів.

Валентина Бистрова

http://jerait.com