Департамент інформаційної діяльності та комунікацій ЗОДА не виконує свої обов`язки щодо газети «Запорізька правда»

http://jerait.com

Відкритий лист голові ЗОДА Костянтину Брилю

Шановний Костянтине Івановичу!

До вас звертається Правління Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України з проханням посприяти газеті "Запорізька правда" у вирішенні питання щодо сплати заборгованості за друк газети перед ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст».

17 січня 2018 року КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР отримала від ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст» лист-вимогу про сплату заборгованості за друк газети у період з 21.06.2017 до 27.12.2017 на суму 463 698грн 90 коп. Заборгованість сталася внаслідок невиконання Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА покладених на нього обов’язків розпорядника коштів за відповідною обласною Програмою сприяння розвитку інформаційної галузі області, в рамках якої передбачалося фінансування послуг друку газети «Запорізька правда» у сумі 811 тис грн. 

Просимо звернути увагу на цей факт і взяти під свій особистий контроль та допомогти у вирішенні цього питання про сплату заборгованості. В рамках даної програми на шпальтах газети протягом року було надруковано офіційної інформації від ЗОДА на суму 199 тис.370 грн., а від Запорізької обласної ради – на суму 643 тис.853 грн.

Правління ЗОО НСЖУ два роки тому першим виступило на захист єдиної україномовної обласної газети в Запорізькому регіоні, коли постало питання про її закриття. Просимо вас приєднатися до нашої вимоги та допомогти зберегти видання, якому в минулому році виповнилося 100 років.

Наталія Кузьменко,

Голова Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com