Нова книга журналіста-краєзнавця з Бердянська

http://jerait.com

Презентація книги нарисів «Время собирать камни» відомого журналіста Євгена Денисова, написаної у співавторстві з краєзнавцем Василем Машошиним, пройшла в центральній бібліотеці Бердянська. Цей захід був водночас і вечором пам’яті Василя Машошина, який не дожив до виходу твору друком.

Поціновувачі творчості письменників-краєзнавців, представники наукової та культурної громадськості, колеги-журналісти послухали розповідь автора про роботу над книгою, ознайомилися з деякими нарисами герої яких, відомі особистості, пов’язані своїм корінням з містом на берегу моря. Такі, скажімо, як польська співачка Ганна Герман, лауреат Нобелівської премії, відомий фізіолог Іван Павлов. 

Читачі матимуть змогу дізнатися про історію бердянських вулиць, про вплив на розвиток міста німців та італійців, які тут мешкали, прочитати розповідь про першу футбольну команду міста, тощо. 

Через брак коштів книга вийшла невеликим накладом, тому журналіст Євген Денисов найперше передав його частину до міських бібліотек, щоб всі мали змогу прочитати цю цікаву краєзнавчу розвідку.

Ольга Корнієнко

http://jerait.com