Доєдналися до високого мистецтва

http://jerait.com

Творча співдружність і теплі партнерські стосунки давно пов’язують нашу журналістську організацію і колектив Запорізької обласної філармонії. В рамках проекту творчі зустрічі» артисти часто зустрічаються з працівниками запорізьких ЗМІ та з журналістами-ветеранами, розповідають про творчі плани і досягнення. І обов’язково запрошують їх на свої концерти.

Кожні такі відвідини філармонії перетворюються на справжнє свято високого мистецтва і таланту. Ось і минулих вихідних запорізькі журналісти мали змогу долучитися до прекрасного. Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь) представив ексклюзивну прем’єру «FOLK&ROK» за участю гурту FAR4 та Сабіни Сафарлі. 

Програма була просто феєричною, артисти створили прекрасне цілісне видовище, силою свого таланту змогли розкрити нові грані народної пісні та музики, органічно поєднавши їх з кращими зразками українського року та сучасної естради.

Окрім справжньої естетичної насолоди глядачі отримали потужний заряд патріотизму, любові та надії на краще майбутнє України, яка сильна такими талановитими та прекрасними людьми. Щирі оплески довго не вщухали під величним склепінням концертного залу імені Глінки. Артистам дякували стоячи і бажали нових творчих знахідок.

Валентина Бистрова

http://jerait.com