Запорізькі журналісти – на книжковій Толоці

http://jerait.com

Третій рік поспіль наприкінці жовтня в Запоріжжі відбувається свято Всеукраїнська Книжкова Толока. На цьому своєрідному книжковому фестивалі представляють свій творчій доробок всі видавництва України, а також поети, прозаїки, критики, художники – одним словом, вся багатокольорова мистецька палітра України та Запоріжжя.

Серед її активних учасників гідно були представлені і запорізькі журналісти, майстри красного слова. Але нинішня Толока стала найврожайнішою на письменницькі таланти наших спілчан.

Свої нові книжки пропонували запоріжцям ветерани НСЖУ, письменник Костянтин Сушко та поет Микола Білокопитов.

Третю книгу поезій «Категорія sacrum» (кожна Толока – нова збірка) представив на суд читачів член НСЖУ, заступник голови обласної письменницької організації Олександр Медко. Разом з ним спілкувався з читачами наш земляк, відомий київський поет Павло Вольвач. До речі ця збірка і запорізьке видавництво «Дике поле», яке випустило її з друку, стали лауреатами Книжкової Толоки.

В кількох локаціях представляли свої твори члени НСЖУ, тележурналісти Віталій Бабенко та Валентин Терлецький, новий творчий доробок показав учасникам Толоки член НСЖУ, фотохудожник Сергій Лавров.

Це про таких людей, як наші спілчанські колеги – талановитих, осяяних божою іскрою, писав свого часу поет: «Ми працю любимо, що в творчість перейшла..» Побажаймо ж їм подальших успіхів і творчого неспокою!

На фото: Поети Олександр Медко, Павло Вольвач та письменник Костянтин Сушко на Книжковій толоці перед початком презентації поетичної збірки «Категорія sacrum».

Валентина Бистрова

http://jerait.com