Зустріч з колегами

http://jerait.com

Керівники Запорізької обласної організації НСЖУ постійно тримають з`язок з первинними організаціями регіону і не тільки дистанційно, але й на місцях. На цьому тижні голова ЗОО НСЖУ Наталія Кузьменко зустрічалась з колегами у Бердянську. Тут дві первинні організації - міська організація, яка є юридичною особою, і міжрайонна первинна організація, що об`єднує журналістів Приморська та Бердянська.

Голова бердянської міської журналістської організації Юлія Тисленко провела чергове засідання бюро, в роботі якого взяла участь керівник обласної організації. Почали з приємного: Наталія Кузьменко вручила Почесні грамоти ЗОО НСЖУ, з нагоди 100-річчя «Південної зорі», ветеранам-журналістам, які віддали професії багато творчих сил та енергії. Це Віктор Семеновський, Анжела Олешко та Олена Гнібіда.

Сьогодні на обліку БМО ЗОО НСЖУ –52 журналістів, які сформовані, в свою чергу, у дві первинки. Щороку чисельність спілки зростає, приходять молоді талановиті журналісти. Цього разу на бюро до журналістської спільноти Бердянська прийняли Марину Карабань, яка працює у газеті «Південна зоря». Марина почала освоювати професію зі школи, потім закінчила журфак ЗНУ і відтоді є одним з провідних кореспондентів видання. 

Голова регіональної спілки розказала членам бюро про основні напрямки роботи , про заходи, які щомісячно проводить спілка. Активність ЗОО НСЖУ має дуже високу оцінку Національної Спілки: два роки поспіль наша обласна організація займає перше місце серед регіональних спілок України. Тепер плідно діє молодіжне крило ЗОО НСЖУ, яке очолює Олена Шечук, продовжує свою виховну роботу «Школа молодого журналіста», не уступає в активності і ветеранська організація (голова – Григорій Петраков). Особлива увага приділяється культурно-спортивній діяльності. Члени бюро також визначились з пріоритетами і вже накреслили плани на найближче майбутнє. Далі пішла мова про актуальні питання в житті бердянської міської організації. 

Наталія Кузьменко також зустрілася з головою міжрайонної первинки Вікторією Горбатко з приводу організаційної роботи.

Мілана Вадимова

http://jerait.com