Пам`яті журналістів присвячується

http://jerait.com

У ці дні вшановується пам’ять Георгія Гонгадзе та всіх загиблих журналістів. У Києві презентується фільм В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе» – кіносповідь Лесі Гонгадзе. Мати відомого журналіста відверто оповідає про різні моменти свого життя та синів.

Як інформують організатори кінопоказу, стрічка «Серце мами Гонгадзе» складається з двох частин («Мама» і «Син»), це історія любові з Русланом Гонгадзе, пригоди Ґеоргія, збагачені спогадами в дорогих їхнім серцям місцях діляться його бабця, родина. «Ви перенесетеся з пані Лесею в Грузію, Естонію та Франціюта дізнаєтеся пророчі слова пані Лесі», – зазначають автори.

Стрічка допрем’єрно демонструвалася на низці кінофестивалів, а також у Парижі та Таллінні. Її відзначено нагородою «Кращий образ у кадрі» на Міжнародному фестивалі історичного кіно.

Фільм, створений за сприяння Грузинського національного кіноцентру, підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями, зокрема Святослава Вакарчука таВолодимира Самайди. Створенню фільму сприяли сотні людей, чиї імена творча група записує з подякою в історію фільму. Генеральний продюсер стрічки – Юрій Іванович Чижмар.

В’ячеслав Бігун — кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався й працював у провідних університетах і установах світу (Львівський ун-т, Інститут держави і права НАНУ, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом — в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва (випускник Балтійської кіношколи). Автор більше 500 публікацій, близько 20 фільмів (частина — у вільному доступі), які удостоєні близько 30 нагород. Найпродуктивніший український кінорежисер за даними каталогів «Українські фільми», виданих Держкіно у 2016 та 2015рр., та Міжнародної кінобази (IMDb). Чи не перший український кінорежисер – мільйонер за кількістю онлайн-переглядів (бл. 3,5 млн). Неодноразово відзначався і за активну популяризацію українського кіно.

Телефони для довідок щодо фільму - 098 801 4439; 093 442 42 10

http://jerait.com