Журналіст – про поета. Презентація нової книги

http://jerait.com

Нову книгу виніс на суд читачів Сергій Авдєєнко – мелітопольський журналіст і прозаїк. Твір з доволі поетичною назвою «Сентябри Виктора Орлова» - це, по суті, біографічна розповідь про відомого поета-земляка і присвячена його 80-річчю.

За життя Віктор Орлов видав три поетичні збірки, четверта вийшла друком посмертно. До речі, назва однієї із збірок - «Мои сентябри». Саме її творчо використав письменник-журналіст у своєму творі про поета. 

Окрім розповіді про життя і творчість Віктора Орлова, автор включив до книги його поезії та листи. Завдяки цьому, вона стала своєрідним відображенням творчого життя відомого мелітопольського поета і його колег по поетичному цеху.

На презентації книги говорили водночас і про автора – Сергія Авдєєнка, його письменницьку майстерність, щирість і образність твору, і про поета – героя оповідки. 

Наприкінці зустрічі Сергій Авдєєнко вручив учасникам презентації екземпляри книги «Сентябри Виктора Орлова» з автографами. 

Видана книга за фінансової підтримки Мелітопольського міського відділу культури. Весь її тираж передано до бібліотек Мелітополя та Запоріжжя.

Валентина Бистрова

http://jerait.com