Журналісти проти насилля

http://jerait.com

Команда запорізьких журналістів «Акули пера», до складу якої входили журналісти телеканалів TV5 та «Z» взяла участь у міському квесті «Я проти насильства та торгівлі людьми».. Проводився він в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» з метою привернути увагу суспільства, мешканців нашого міста до питань дискримінації та пригнічення людей, продемонструвати, що в світі так багато доброго та дивовижного.

Організатором заходу виступило управління по роботі з молоддю та сім`єю департаменту спорту, сім`ї та молоді Запорізької міської ради. Співорганізаторами локацій стала обласна громадська організація «Об`єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія». 

Своєрідним логотипом квесту «Я проти насильства і торгівлі людьми» стало зображення рука, що тримає палітру, де символічно відображено: «Я - за сім`ю, за любов, за спорт, за здоровий спосіб життя, за навколишнє середовище, за чисте повітря, за науку!».

Всього в змаганнях узяли участь шість унікальних команд саме тих структур, які є суб`єктами реагування в питаннях допомоги та боротьби проти насильства. Це представники департаменту спорту, сім`ї та молоді Запорізької міської ради - команда «Фридом»), запорізьких ЗМІ - «Акули пера», міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді - «Оптимісти», управління патрульної поліції в м. Запоріжжя департаменту патрульної поліції («Патрульна поліція»), громадської організації «Мережа Запоріжжя 100% LIFE» - «Ліга справедливості», волонтери –студенти факультетів соціології та управління ЗНУ та ЗГІА - «Студентське серце».

Квест складався з 13 захоплюючиx складних логічно-пошукових завдань (локацій) та з тимбілдингу. Такий собі набір активних заходів для розвитку навичок роботи в команді при виконанні нестандартних завдань, де потрібні взаємовиручка, підтримка, дружні стосунки. 

Змагання тривали більш, ніж 2 години. - «Весело, круто, цікаво»,- ділилися враженнями спітнілі, але бадьорі журналісти.

Першою в квесті була команда «Фридом», яка отримала Кубок переможця та Грамоту «За участь та перемогу» департаменту спорту, сім`ї та молоді Запорізької міської ради.

Кубки та Грамоти учасників квесту, смачні подарунки та задоволення отримали всі змагальники. 

Олена Морозова

http://jerait.com