В країні казок

http://jerait.com

З початком літніх канікул відома запорізька журналістка, телеведуча, а зараз мама у декреті Олена Шевчук читає дітям свої казки. Зовсім недавно у Львові вийшла збірка казкових історій «Щастя у віконці», до якої увійшли п’ятдесят казок від батьків всієї України. До цій книги увійшли і історії Олени про пригоди хлопчика Спаса на острові Хорта.

Перша творча зустріч запорізької казкарки з юними читачами - а це були вихованці запорізьких притулків - відбулася в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. Діти уважно слухали захоплюючу історію і старанно розмальовували кольоровими олівцями ілюстрації до казок. До речі, проілюструвала історію про хлопчика Спаса відома запорізька художниця Маріанна Смбатян. Потім дітлахи активно відповідали на питання вікторини за прочитаною казкою і отримували солодкі призи. По завершенню зустрічі Олена Шевчук подарувала книги «Щастя у віконці» запорізьким притулкам і Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. А згодом відбулась друга подібна зустріч казкарки вже з дітьми переселенців. Вони були дуже зацікавлені історією про легендарний острів Хортиця та про мужніх козаків.

А на тому тижні Олена Шевчук була запрошена до «сільської глибинки». В сільській бібліотеці села Августинівка Запорізького району, де відбувалася зустріч, зібралося більше 70 дітей. Вони слухали казки від Олени, розмальовували ілюстрації, ставили питання. Найбільш активні слухачі отримали в подарунок збірки казок «Щастя у віконці». Також казкарка подарували книги сільській бібліотеці. Та на цьому зустріч не завершилися. Разом з Оленою Шевчук до села приїхали і козаки – керівники і вихованці школи бойового мистецтва «Спас». Вони провели з дітлахами козацькі ігри, змагання лава – на – лаву, продемонстрували свої бойові навички. 

Сьогодні в творчому доробку Олени Шевчук чимало нових казок, якими вона охоче ділиться з юними читачами, тому зустрічі з запорізькими дітлахами будуть продовжуватися.

http://jerait.com