Чотирилапі друзі

http://jerait.com

Газета «Запорізька правда» стала учасником акції «Візьми собаку на роботу», яка з ініціативи компанії Kormotech, виробника кормів для тварин, пройшла в Україні.

Традиція, що зародилась у США 17 років тому, успішно крокує Україною вже 5 років поспіль, даруючи радість не лише власникам собак, а й усім працівникам як малих компаній, так і промислових гігантів.

День «Візьми собаку на роботу» має на меті розвинути dog-friendly інфраструктуру, пропагувати дружні умови для домашніх улюбленців в офісах, та, як наслідок, змінити статус чотирилапих в українському суспільстві.

Нині працівники більш ніж 50 українських компаній у 15 містах України працювали разом із своїми чотирилапими. Минулого року їх було втричі менше, розповіли у службі зі зв’язків з громадськістю компанії Kormotech.

До редакції «Запорізької правди» завітали дві собаки – безпорідний 8-ми річний Рональд, його власниця – виконуюча обов’язки головного редактора газети Наталя Зворигіна, та 3-річна німецька вівчарка Барон, його власниця – інтерн на посаду редактора сайту Юлія Дика.

Ньюзрум цього дня виявив дружність не тільки до собак, але й до пацючка Клайда, равлика на ім’я Равлик та їжачка з відповідним ім’ям Їжачок. Звірята, перебуваючи в гостях у журналістів, почувалися комфортно. А персонал працював ще з більшим натхненням.

- Ми долучилися до участі у акції, щоб підтримати добру справу, - коментує подію ініціатор акції і керівник редакції Наталя Зворигіна.- Прагнемо, щоб світ ставав добрішим. То1ж починаємо із свого невеличкого простору – нашої редакції, де проводимо більшу частину свого життя, - створюємо тут простір, доброзичливий для людей і тварин. Не у всіх наших працівників є такі кудлаті друзі, як собаки. Тому вирішили взяти із собою на роботу й інших своїх домашніх улюбленців. Все пройшло чудово! Усі раділи, фотографувались та гралися з собаками. Думаю, що наступного року знову візьмемо участь у цій акції.

В Україні організатором акції вже вп’яте виступила компанія Kormotech, в офісі якої цього дня було 10 собак. Наступного року свято відбудеться 6 липня.

http://jerait.com