Сергій Лавров планує зафіксувати всю красу Запорізького краю

http://jerait.com

Наш спілчанський колега, член НСЖУ та відомий запорізький фотохудожник Сергій Лавров презентував свій новий фотоальбом „Острів Хортиця”. До нього увійшли поетичні фотозамальовки нашого унікального острова-святині, які розкривають його неповторну красу та чарівність, знайомлять із заповідними куточками та багатим рослинним світом.

Сергій Лавров - яскравий представник школи запорізького художнього фото, головне місце в творчості якого займає тема краси нашого краю. Автор любить подорожувати і звідусіль привозить унікальні враження, якими щедро ділиться з глядачами.

На презентації він розповів, що приступає до створення презентаційного фотоальбому „Краса Запорізького краю”, який буде створено на замовлення обласної влади. Під час роботи над майбутнім виданням фотохудожник планує відвідати відомі та маловідомі куточки нашої області та представити їх глядачам із властивою лише йому поетичної точки зору.

Додамо, що Сергій Лавров – учасник багатьох фотовиставок в Україні та за її межами. Його фотографії були представлені на виставках „Прес-фото”, „Україна очима американських й українських журналістів”, „Хортиця - територія любові” та інших. 

Сергію Лаврову вручений орден „За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІ ступеня, він - перший на Запоріжжі з діячів фотомистецтва, хто отримав найвищу нагороду обласної ради. 

Олена Піддубна

http://jerait.com