Громадська організація журналістів та читачів – це новий формат роботи ЗМІ

http://jerait.com

В Мелітополі зареєстровано першу в Запорізькій області громадську організацію читачів газети. Це – ГО «Клуб читачів газети «Новий день».

Ця громадська організація має на меті зберегти історію рідного краю, вона об'єднує редакцію газети «Новий день», її працівників та читачів на основі спільності інтересів своїх членів. 

Основне завдання – об’єднати читачів та передплатників, небайдужих, творчих людей, патріотів свого краю і волонтерів, підтримати та захистити місцеві видання в період реформування, стати на захисті громадських інтересів у різноманітних сферах суспільного життя, а також організовувати дозвілля читачів та передплатників газети «Новий день». Мелітопільці впевнені, що обмін здобутками, культурними цінностями, співробітництво між журналістами, членами ГО «Клуб НД» і громадськими організаціями України та інших країн, буде сприяти професійному становленні творчої молоді, яка обирає своїм фахом журналістику. 

- Творчий колектив редакції газети «Новий день» впевнений, що створення цієї громадської організації дозволить вийти на новий рівень роботи, спрямований на більш плідну співпрацю з громадськими об’єднаннями, читачами та мешканцями міста. Це нові формати роботи, нові теми, більш якісний контент. Ми налаштовані на реформи і готові взяти на себе відповідальність за формування розвитку громадянського суспільства та довіри до ЗМІ - говорить головний редактор «Нового дня» Діляра Кудусова. 

Більш детально про роботу нової громадської організації «Клуб «НД» читайте у інтерв’ю Діляри Кудусової на наступному тижні у блозі нашого сайту в розділі «Суспільство».

http://jerait.com