Запорізькі журналісти впроваджують медіаграмотність

http://jerait.com

За ініціативи Запорізької обласної організації національної спілки журналістів України старував проект «Медіаграмотність: молодь, обізнана у інформаційній безпеці».

Тренінг для випускників Школи молодих журналістів при ЗОО НСЖУ щодо оволодіння інструментами протидії маніпуляціям, механізмами розпізнавання пропаганди та технологіями критичного мислення провела член правління і секретаріату ЗОО НСЖУ, виконуюча обов’язки головного редактора газети «Запорізька правда» Наталя Зворигіна.

Нещодавно вона пройшла чотириденний тренінг з підготовки тренерів з медіаграмотності, який був організований Академією української преси за підтримки DW Akademie. Академія Deutsche Welle є провідною організацією Німеччини для розвитку міжнародних засобів масової інформації. Консультанти і тренери підтримують вільні і незалежні медіа з 1965 року. Організація пропонує міжкультурні та професійні навчальні семінари, програми і стажування для майбутніх журналістів. DW Академія також розробила магістерську програму «Міжнародні Медіа Студії», яка поєднує у собі навчання з розвитку ЗМІ, управління медіа, журналістики та комунікації.

У ході занять майбутні журналісти опанували засоби для перевірки інформації, ознайомилися з основними моментами фейкотворення як в Україні, так і у світі і навчилися користуватися інструментами для боротьби з цим явищем.

Прес-центр ЗОО НСЖУ

http://jerait.com