Учні з Гранітного раділи подарункам мелітопольських журналістів

http://jerait.com

До новорічних свят члени волонтерської групи «Небайдужі» з Мелітопольщини передали школярам Гранітненьскої школи Донецької області солодкі подарунки. Ініціатором благодійної акції виступила Мелітопольська міжрайонна первинна організація Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України. Представники засобів масової інформації проявили активну громадську позицію та дали змогу дітям повірити в справжнє новорічне диво. Як підсумок – кожен школярик отримав по солодкому подарунку. До акції також долучилися й мешканці міста. Активіст волонтерської групи «Небайдужі» Людмила Шведюк подякувала всім, хто долучився до цієї доброї справи.

- Ми дуже вдячні Мелітопольській первинній організації Національної спілки журналістів України за те, що вони зібрали кошти на солодощі дітям та взагалі стали ідейними натхненниками цієї благодійної акції. Самі діти були сповнені емоцій та із задоволенням покуштували солодощі. Директор школи Олександра Коссе подякувала небайдужим мешканцям міста та району за допомогу та увагу до дітей, яким довелося багато чого пережити.

- За ці роки війни наші діти подорослішали. Коли я дивлюся як вони співають, розповідають віршики, танцюють, то дивуюся – які ж великі оці маленькі дитячі серця. Вони пам’ятають щастя, радість, мирне життя і шкільні свята. Дякуємо вам за те, що ви допомагаєте їм забути війну.

145 подарунків від журналістів м. Мелітополя, Мелітопольського, приазовського та Якимівського районів дошли до адреси своєчасно та подарували школярам с. Гранітне Донецької області святковий настрій та надію.

http://jerait.com