В Запоріжжі з’явився новий телеканал Z

http://jerait.com

В Запоріжжі розпочав роботу новий телеканал Z. З понеділка до п’ятниці о 17:00 глядачів чекає двогодинний марафон. У прямому ефірі журналісти розкажуть про головні події дня, а ведучі обговорять найактуальніші теми з експертами. Перший ефір на каналі пройшов 7 жовтня.

Самі працівники каналу кажуть, поставили собі за мету стати першим міським інформаційним телеканалом. Вже зараз під час новинного марафону «Акценти» глядачі можуть дізнатися не лише про головні події дня, а й довідатися багато цікавого з нових рубрик.

На цьому зміни не завершаться. Команда посилено готується до наступного сезону. Він запланований на початок 2017 року. Не дивлячись на масштабне оновлення, незмінним на каналі Z залишається одне - дружня команда редакторів, операторів та монтажерів. 

Телеканал «Z» - в минулому «МТМ» отримав ліцензію на мовлення в 2004 році. З лютого 2008 року «Z» єдиний з усіх запорізьких телеканалів став працювати в інформаційному форматі, об'єднавши всеукраїнський і регіональний телепростір. Так, запорізький глядач може, не перемикаючи канали, стежити за подіями, що відбуваються не тільки в його місті і країні, а й за кордоном. 

Перехід до інформаційного формату обумовлений вимогою часу. Він розрахований на ділову, соціально активну людину, яка хоче за 10-15 хвилин отримати повну інформаційну картину дня.

Робота телеканалу «Z» будується на принципах оперативності та об'єктивності. Їх завдання, не нав'язуючи своєї думки, інформувати вас про міські, всеукраїнські та світові події. 

Крім того, виробнича дільниця комунального підприємства проводить роботи з технічного обслуговування і ремонту телевізійних антен колективного прийому, налаштування телевізійних приймачів, установці індивідуальних телеантен (у тому числі і в приватному секторі), установці цифрового Т2 і супутникового обладнання, післягарантійного ремонту приймачів супутникового і цифрового Т2-телебачення, оновленню програмного забезпечення тюнерів, ремонту телевізійних мереж.

Власником КП «Муніципальна телевізійна мережа» (телеканал «Z») є Запорізька міська рада.

http://jerait.com