«А легко ж буть чудесним, молодим!»

http://jerait.com

Десь у глибині душі я завжди відчуваю: ці рядки відомий український поет написав саме про Костянтина Сушка, бо так вже виразно це характеризує мого колегу і товариша ще зі студентських років, а нині - відомого запорізького письменника, журналіста, краєзнавця, беззавітного Захисника, Лицаря і Служителя Хортиці, який нині святкує свій Ювілей.

В Кості стільки життя, енергії, оптимізму, що довжину пройденого шляху міряти недоречно. Скажемо тільки щиро і з теплотою: «Які там наші роки, друже!» Ще високий і чистий обрій. Ще стільки непротоптаних стежок у споришах, стільки ненаписаних новел і книг, стільки невиграних боїв за святу Хортицю, і за Україну. Ще є та хата на малій батьківщині, на Херсонщині, куди вже в зовсім тядкі часи можна поїхати, заспокоїти серце, поговорити з Вічністю.

Тож, будемо жити, Костю, довго і дихати на повні груди, і йти навстріч всіляким буревіям з відкритим забралом, бо ти інакше не вмієш. Бо твоя вразлива душа не терпить несправедливості і байдужості.

Наснаги тобі, довгих щасливих років неспокійного сонця і життєдайної любові!

Валентина Манжура, відповідальний секретар ЗОО НСЖУ

До привітань також приєднуються особисто: Наталія Кузьменко, голова журналістської спілки Запоріжжя, та правління Запорізької обласної організації НСЖУ і вся медійна спільнота.

http://jerait.com