Справжній журналіст вікової категорії не має

http://jerait.com

На факультеті журналістики Запорізького національного університету пройшли урочистості, на яких вшанували Юрія Ботнера - нашого колегу, ветерана журналістського цеху і викладача курсу «Журналістська майстерність». Офіційно – на честь ювілею. Але атмосфера, що панувала в аудиторії, де досвідчені акули пера, викладачі і студенти весело і майстерно вітали Юрія Ботнера, та й сам ювіляр по-молодому стрункий, підтягнутий і дотепний, переконували: вікова категорія справжніх журналістів не стосується. Вони завжди залишаються молодими та енергійними.

Це переконливо довели в своєму віршованому слові про іменинника керівники Запорізької обласної журналістської організації Наталія Кузьменко та Валентина Манжура, які прийшли привітати свого колегу і друга. Вони вручили йому нагороду Національної спілки журналістів України – Знак «Почесний журналіст» за активну участь у житті журналістської спільноти (Юрій Ботнер активно співпрацює зі Школою молодого журналіста, яка діє при ЗОО НСЖУ). 

До речі, було приємно принагідно дізнатися і від ювіляра, і від декана факультету журналістики, професора, доктора наук Володимира Манакіна, що випускники нашої Школи, які вступили на журфак, серед кращих студентів. 

До журналістських вітань приєдналися члени секретаріату ЗОО НСЖУ - генеральній директор газети «МИГ» Геннадій Дерибас та заступник головного редактора газети «Запорізька Січ» Олександр Верьовкін.

Валентина Бистрова

http://jerait.com