Марш за життя

http://jerait.com

Це стало темою прес-конференції, яка відбулася в прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ. Йшла мова про урочисту ходу за ініціативою Духовної ради християнських церков м. Запоріжжя.

Представники Української Православної Церкви КП, Української православної Церкви, Харківсько - Запорізької дієцезії Римсько - Католицької церкви в Україні, Об`єднання Євангельських християн- баптистів, Об`єднання Церков християн віри Євангельскої п’ятидесятників в Запорізькій області, Української греко - католицької церкви, Об`єднання харизматичних церков запросили мешканців міста Запоріжжя прийняти участь у другій ході «Марш за життя». Акція відбудеться 2 жовтня о 15-30, учасники маршу пройдуть від бул. Шевченка (БК «Дніпроспецсталь» ) до площі Фестивальній.

Мета проведення цього Маршу - підтримка сім`ї, як союзу чоловіка та жінки, недопущення змін до Конституції України в цьому питанні. Церков проти нетрадиційних сексуальних стосунків , але засуджує не людину, а поступок, гріх. Сім`я - це маленька церков, де є батьки, діти, онуки: у Писанні сказано - « Розпліднюйтесь та розмножуйтесь!», тобто для цього повинні бути жінка та чоловік. За добро треба боротися, і зупинити ганебні призови захисту сексуальних меншин.

На прес - конференції були зачитані звернення Митрополита Запорізького та Мелітопольського Владики Луки до Президента України та звернення Духовної ради християнських церков до мера Запоріжжя з питання зміцнення сім`ї як союзу чоловіка та жінки. Тому що втрата довіри в сім`ю - це втрата довіри в державу. Збережемо сім`ю - збережемо Україну!

Представники християнських конфесій відповіли на чисельні запитання журналістів та закликали людей доброї волі приєднатися до мирного, святкового «Маршу за життя».

Світлана Костюк, фото автора

http://jerait.com