Стартував перший в Україні Фестиваль соціальної реклами ДСНС «Я - за безпеку»

http://jerait.com

ГУ ДСНС України у Запорізькій області та ДПТ України у Запорізькій області з 13 вересня по 1 листопада оголошує Фестиваль соціальної реклами «Я - за безпеку» серед студентської молоді до 20-річчя оперативно-рятувальної служби та з нагоди Дня рятувальника. Фестиваль проводиться для навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних та кризових ситуацій, донесення до свідомості молоді важливість дотримання елементарних правил безпеки життєдіяльності через створення соціальної реклами.

13 вересня на базі Запорізького національного університету серед студентів спеціальностей журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю фахівці Головного управління оголосили про старт Фестивалю «Я за безпеку». 

З початку зустрічі начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю підполковник служби цивільного захисту Юлія Баришева познайомила студентів з Службою порятунку, характеристикою області та зі специфікою роботи рятувальників. «Для нас пріоритетним є інформаційно-роз`яснювальна робота серед громадян щодо правил безпеки життєдіяльності. Одним із каналів комунікації через які ми доносимо правила безпеки – є соціальна реклама. Фестиваль розглядається як механізм надання студентам можливості висловити своє ставлення до тієї чи іншої проблеми, зробити свій внесок у розвиток соціальної реклами ДСНС», - зазначила у виступі Юлія Володимирівна.

Студенти змогли переглянути приклади соціальної зовнішньої, друкованої, аудіо-, та відеореклами ДСНС, прослухали поради рятувальників, аби краще зрозуміти тематику реклами Служби порятунку. 

У Фестивалі зможуть взяти участь студенти середніх та вищих навчальних закладів міста Запоріжжя, які нададуть усі документи відповідно до умов Фестивалю. Для участі необхідно підготувати рекламний матеріал соціального характеру на одну чи кілька тем, установлених організаторами, що відповідає меті та завданням. 

Фестиваль проводиться за такими темами: «30-ті роковини Чорнобильської трагедії. Мирний атом в долонях людини»; «Професія – рятувальник. 20 років запобігаємо, рятуємо, допомагаємо»; «Безпека, як стиль життя»; «Дитячі пустощі з вогнем»; «101 - телефон Служби порятунку»; «Територія безпеки на воді і взимку, і влітку»; «Територія безпеки у лісі»; «Пожежна безпека у побуті»; «Сезонні ризики та небезпеки» (гроза, гриби, паводок, зсуви, землетруси, бурульки, тощо). Подробно - на сайті ГУ ДСНС в Запорізькій області.

http://jerait.com