Вирішувати проблеми будемо спільно

http://jerait.com

ЗОО НСЖУ організувала і провела семінар для головних редакторів комунальних газет області. Про підсумки вересневого пленуму НСЖУ, підготовку до звітно-виборної кампанії в осередках області та проблеми спілчанського життя розповіла колегам голова організації Наталія Кузьменко.

Відповідальний секретар ЗОО НСЖУ Валентина Манжура поінформувала учасників семінару стосовно обговорення змін до Статуту НСЖУ, які необхідно прийняти для перереєстрації Спілки відповідно до вимог нового Закону України про громадські організації та про з перереєстрацію.

Однак, лейтмотивом обговорення, як власне, і планувалося, стало реформування комунальних друкованих ЗМІ і проблеми, які виникли в деяких періодичних виданнях області в цьому питанні. Корисним і цікавим був виступ Наталії Зворигіної, редактора «Запорізької правди», яка включена до грантової програми ОБСЄ по підтримці ЗМІ, які проходять перший етап реформування. Принагідно нагадаємо, що на Запоріжжі до участі в ньому ввійшло 12 періодичних видань.

Плідним було і спілкування керівників комунальних газет з юридичною групою, яку створила Запорізька обласна організація НСЖУ для супроводу і підтримки цих ЗМІ в процесі реформування. Перший пул актуальних питань, що потребують правової підтримки, було сформовано безпосередньо під час спілкування на семінарі. Додамо, що така допомога комунальним ЗМІ буде надаватися як системно, так і в режимі «гарячої лінії» безкоштовно.

Окрім суто практичних була на семінарі і культурно-розважальна родзинка. Всі разом привітали з присвоєнням почесного звання «Заслужений журналіст України» керівника Мелітопольської міжрайонної первинної організації НСЖУ Діляру Кудусову та послухали пісні у виконання відомих запорізьких вокалістів, лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів Анатолія Сердюку і Тетяни Богданової.

Учасники семінару одностайно відзначили, що він був надзвичайно цікавим і корисним і запропонували зробити такі зустрічі регулярними.

Валентина Бистрова

http://jerait.com