Нові творчі здобутки запорізських журналістів на загальнонаціональному форумі

http://jerait.com

У переддні 25-річчя Незалежності України в Одесі проходив ХVІІ Всеукраїнський фестиваль «Українська мова – мова єднання». На цей визначний форум шанування рідної мови зібралися журналісти, літератори та краєзнавці з усіх куточків України, а також українофіли з Азербайджану, Болгарії, Молдови, Ізраїлю, Польщі, Росії, Словаччини, Німеччини та Чехії.

Цьогоріч відзначено більше трьохсот номінантів конкурсу, серед яких – запорізьки журналісти, які вже четвертий рік поспіль надсилають сюди свої творчі доробки. Запорізька делегація, яку очолювала голова ЗОО НСЖУ Наталія Кузьменко, і тепер отримала значні винагороди за свою майстерність та актуальні матеріали.

На цей раз організатори відкрили нову номінацію – «Рубежі мудрості та безсмертя», де оспівується мужність та героїзм захисників Вітчизни в зоні АТО. Перше місце отримав Олег Гончаренко (м. Мелітополь) за альбом-виставку фотопоетичних колажів «АТО. Момент істини». 

В номінації «Авторські проекти» перше місце у Оксани Гладій (обласне радіо) за цикл радіопрограм «Мова рідна, слово рідне».

Диплом лауреата фестивалю отримала Мелітопольська місьрайонна газета «Новий день» (редактор Діляра Кудусова) за активну державницьку позицію і професійну майстерність публікацій. Особливо відзначена газета «Запорізька правда» (головний редактор Наталія Зворигіна) за висвітлення проблем місцевих громад.

Почесне звання лауреата з врученням пам`ятної медалі загальнонаціонального конкурсу «25 років Незалежності України» надано Наталії Кузьменко, голові ЗОО НСЖУ. Цю винагороду також отримали – директор творчо-виробничого об`єднання радіопрограм Людмила Долженко та головний редактор газети «Запорізька правда» Наталя Зворигіна.

Програма фестивалю була насиченою: учасники конкурсу побували у м. Білгород-Дністровську, де проходила екскурсія по старовинній фортеці та місту. Відбулися зустрічі з провідними фахівцями Одеської Академії архитектури та будівництва та ліиературного музею. Запам`ятається надовго і екскурсія по Одеському морському торгівельному порту та по одеський затоці на катамарані «Хаджибей».

Хочеться особливо подякувати голові Одеської обласної організації НСЖУ Юрію Работіну, який вже багато років є головою оргкомітету та журі конкурсу, за високий рівень підготовки форуму та гостинність.

Наталя Вадимова

http://jerait.com