Вони будуть першими

http://jerait.com

На офіційному сайті Держкомтелерадіо України опубліковано «Проект Переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі». В цілому по Україні це – 237 видань. Серед них – 11 районних і 1 міськрайонна газета нашої області.

Ось вони – першопрохідці на шляху реформування ЗМІ на Запоріжжі: газети «Трудова слава» - Оріхівський район, «Наше життя» - Новомиколаївський район, «Нова Таврія» і районне радіо – Василівський район, «Рідний край» Куйбишевський район, «Таврія» - Токмацький район, «Дніпровські вогні» - Вільнянський район, «Голос Гуляйпілля» - Гуляйпільський район, «Нива» і районне радіо – Чернігівський район, «Південна зоря» - м. Бердянськ і Бердянський район, «Приазовская новь» - Приазовський район, «Пологівські вісті» - Пологівський район та «Колос» - Веселівський район.

Трудові колективи цих видань пройшли непростий шлях, перш, ніж потрапити до цього списку, здолали певні труднощі. Але це – лише початок. Попереду – найскладніший етап: вистояти і успішно розвиватися в нових умовах. 

Ми віримо у творчі сили і наснагу наших колег, ми готові підтримувати їх на цьому шляху. І бажаємо успіхів у формуванні незалежної преси України, якісно іншого, якісно нового, більш широкого і ефективного медіа ландшафту України. 

В добрий час, дорогі колеги!

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com